AUDI A3 (8L1) 1.6 - přerušovač od 9/1996 do 5/2003, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, APF, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| číslo dílu | 120-04-129 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Kód motoru | AEH, AKL |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-090 000 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5074 |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-3-000001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kód motoru | AKL |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Kód motoru | APF |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11588 |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L 2 150 000 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L 3 000 001 |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Délka kabelu [mm] | 215 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-090 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost