RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) - přerušovač od 7/1996 do 12/2000, 1948 ccm, 100 kW, 136 hp, N7Q 710, N7Q 711, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| pro číslo výrobku | 83.228A2 |
| Délka kabelu [mm] | 160 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5548 |
|---|---|
| Délka [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5548 |
|---|---|
| Délka [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1383966 |
|---|---|
| pro OE číslo | 74 39 146 108 |
| Tvar | kulatý |
| Délka kabelu [mm] | 160 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5548 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2000 |
| Délka kabelu [mm] | 160 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9146108 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 124 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Connector AS |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5548 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7439146108 |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1383966 |
|---|---|
| pro OE číslo | 74 39 146 108 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tvar | kulatý |
| Délka kabelu [mm] | 160 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| pro číslo výrobku | 83.228A2 |
| Délka kabelu [mm] | 160 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Tvar | pravoúhlý |
|---|---|
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost