MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI - přerušovač od 1/2009 do 12/2015, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.924, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 23782 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23782 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23782 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23782 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.924 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Typ vozidla | 212001 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Typ vozidla | 212002 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost