MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) - přerušovač od 8/2010 do 12/2014, 2987 ccm, 195 kW, 265 hp, OM 642.872, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Číslo motoru do | ..41089393 |
| pro OE číslo | 642 905 00 00 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2013 |
|---|---|
| Kód motoru | 642.872 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2011 |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost