OPEL MOVANO B Krabice (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) - přerušovač od 1/2013, 2298 ccm, 110 kW, 150 hp, M9T 694, M9T 696, M9T 698, M9T 896, M9T 898, Krabice
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
|---|---|
| barva krytu | černá/šedá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25057 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 850 Ohm |
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 43,4 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Číslo technické informace | Connector M |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 38 mm |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Connector AN |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25225 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25058 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25225 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2013 |
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
| Kód motoru | M9T.8.96,M9T.8.98 |
| pro OE číslo | 2373100Q0D |
| pro OE číslo | 4433781 |
| pro OE číslo | 82 00 668 500 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Odpor [ohm] | 850 Ohm |
| Barva | černá/bílá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 43,2 mm |
| armatura [mm] | 44 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá/šedá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| párová čísla výrobku | 405485 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost