RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) 0.9 TCe 90 - přerušovač od 6/2013, 898 ccm, 66 kW, 90 hp, H4B 400, H4B 408, H4B 412, Šikmá zadní část
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Odpor [ohm] | 770 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34138 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41122 |
|---|
Dostupnost
| Výška [mm] | 28,2 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41122 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41122 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Výška [mm] | 28,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 237312011R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 45,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Výška [mm] | 28,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Výška [mm] | 28,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | H4B.4.00,H4B.4.08 |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7700101969 |
| pro OE číslo | 82 00 468 646 |
| Délka [mm] | 453 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Odpor [ohm] | 290 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s technickou dokumentací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| obsahuje více dílů než OE sada (výr.č.) | 6PU 009 163-891 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost