MERCEDES-BENZ SL (R231) 65 AMG (231.479) - přerušovač od 5/2012 do 6/2018, 5980 ccm, 463 kW, 630 hp, M 279.981, Kabriolet
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Kód motoru | 279.981 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24,2 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
| Kód motoru | 279.981 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,2 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| armatura [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,2 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27975 |
|---|
Dostupnost