SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI - přerušovač od 1/2013 do 8/2018, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CJZB, CYVA, kupé
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 11/2016 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | šedá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | bolt |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost