NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - přerušovač od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Vnější průměr [mm] | 14 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23731 1HC1A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2373 1ED 02D |
|---|---|
| pro OE číslo | 23731 ED02A |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | HR12DE |
|---|---|
| pro OE číslo | 23731 1HC1A |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2373 1ED 02D |
|---|---|
| pro OE číslo | 23731 ED02A |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 32,4 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Číslo technické informace | Connector J |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 27 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Úhel upevnění [stupeň] | 90 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| pro OE číslo | 237311HC1A |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23731 1HC1A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2373 1ED 02D |
|---|---|
| pro OE číslo | 23731 ED02A |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23731-1KC1A |
|---|---|
| Délka [mm] | 32 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 32,8 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost