FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - přerušovač od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1995 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11072 kg |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Celková délka [mm] | 435 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 09 118 368 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9118368 |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Magneti Marelli |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 780 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,1 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| Délka [mm] | 470 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Délka [mm] | 430 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Magneti Marelli |
|---|---|
| Délka [mm] | 470 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08644 kg |
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 430 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550056 |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550228 |
| armatura [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7564592 |
| Odpor [ohm] | 780 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| pro OE číslo | 064820150010 |
| pro OE číslo | 7564592 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 13,5 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost