SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - přerušovač od 9/1996 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, ALH, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
| Délka [mm] | 525 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1999 |
| Délka [mm] | 535 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-Y-284 729 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| číslo dílu | 120-04-129 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 521 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-Y-284730 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U Y 284 729 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16090 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U Y 284 730 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost