VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI - přerušovač od 9/1996 do 9/2001, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, AHU, ALE, ALH, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K Y 507 600 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K Y 507 601 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 525 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-Y-507601 |
| Odpor [ohm] | 1200 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K_Y_507601 |
| Délka kabelu [mm] | 505 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 575 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 46,4 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K_Y_507600 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| armatura [mm] | 45,8 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 24,3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-Y-507601 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6KY507601 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-Y-507 601 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 506 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost