PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.4 - přerušovač od 6/1996 do 12/2015, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3A), KFX (TU3JP), TU32, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 108 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 450 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07709 |
| Odpor [ohm] | 385 Ohm |
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07709 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Abgasnorm CEE 95 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| verze | OE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 3 (D3) |
| Délka [mm] | 47,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24927 |
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 17,6 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Kód motoru | TU3JP |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 23,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1996 |
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| pro organizační číslo do | 7709 |
| Délka kabelu [mm] | 255 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1998 |
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| pro organizační číslo od | 7710 |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 46,8 mm |
Dostupnost