RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - přerušovač od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 840 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s technickou dokumentací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| obsahuje více dílů než OE sada (výr.č.) | 6PU 009 146-311 |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.36 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.36 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Odpor [ohm] | 240 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.36 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,094 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 240 Ohm |
| Barva | bílá |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| specifikace | Diesel engine |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23798-00QAC |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 430 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 880 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 230 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1998 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.sadou |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost