RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K) - přerušovač od 3/1997 do 2/2001, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 731, F9Q 734, F9Q 736, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16353 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 840 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Délka [mm] | 430 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 880 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 700 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1999 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1997 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16353 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.sadou |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16354 |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q 736 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Kód motoru | F8Q784/F8Q786 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 520 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 240 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost