CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i - přerušovač od 10/1997 do 8/2005, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3JP), KFX (TU3JP), kombi
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07727 |
| Omezení výrobce | Abgasnorm CEE 95 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| verze | OE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6554 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6554 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 3 (D3) |
|---|---|
| Délka [mm] | 47,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 17,6 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| pro organizační číslo od | 7728 |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 46,8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 46,5 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 17,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 3 (D3) |
|---|---|
| Délka [mm] | 47,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
| Kód motoru | TU3JP |
| Hmotnost [kg] | 0,08328 kg |
| Odpor [ohm] | 380 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| montovaná strana | Strana setrvačníku |
|---|---|
| Výška [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12527 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 500 Ohm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6554 |
|---|---|
| Kód motoru | KFX (TU3JP) |
| Hmotnost [kg] | 0,12177 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost