RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) - přerušovač od 8/1997, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, E7J 634, E7J 635, E7J 780, K7J 700, K7J 701, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 17272 |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17271 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17470 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.sadou |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| barva krytu | černá |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | S119915001 |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17470 |
| Kód motoru | E7J634/E7J780/K7J700 |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Varianta výbavy | A2C53183845 |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17851 |
| Kód motoru | E7J635/K7J701 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | S119915001 |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17470 |
| Kód motoru | E7J634/E7J780/K7J700 |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Varianta výbavy | A2C53183845 |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17851 |
| Kód motoru | E7J635/K7J701 |
Dostupnost
| Kód motoru | K7J 700 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | K7J 701 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| číslo dílu | 120-04-120 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23798-00Q0A |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17271 |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17851 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.sadou |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200 643 171 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Délka [mm] | 87,7 mm |
| Šířka [mm] | 55,5 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Odpor [ohm] | 250 Ohm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost