SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V - přerušovač od 10/1997 do 3/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AJH, AWC, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 14909 |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | AJH,AWC |
| Délka [mm] | 585 mm |
| Šířka [mm] | 38,75 mm |
| Výška [mm] | 45,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | AJH,AWC |
| Hmotnost [kg] | 0,09645 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14909 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Hmotnost [kg] | 0,10016 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 905 161 B |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 906 433 C |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 906 433 K |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 906 433 C |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 255 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1998 |
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Typ snímače | Hallův senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost