SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - přerušovač od 8/1997 do 1/2006, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AHF, ASV, Šikmá zadní část
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| číslo dílu | 120-04-129 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03G957147 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Tvar | tvar D |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | šedá |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Délka kabelu 1 [mm] | 377 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 16091 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U 4 000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1Z 4 000001 |
| montovaná strana | přední |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 045 957 147 A |
| pro OE číslo | 045 957 147 B |
| pro OE číslo | 045957147A |
| pro OE číslo | 045957147B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Tvar | tvar D |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Délka kabelu [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Délka kabelu 1 [mm] | 377 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 038 957 147 G |
| pro OE číslo | 038957147G |
| pro OE číslo | 045 957 147 B |
| pro OE číslo | 045957147B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Délka kabelu [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Délka kabelu 1 [mm] | 377 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 521 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-Y-284730 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 340 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 445 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U Y 284 729 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U Y 284 730 |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-X-288 001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Odpor [ohm] | 800 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost