SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - přerušovač od 8/1997 do 1/2006, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AHF, ASV, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U Y 284 729 |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Tvar | kulatý |
| Délka kabelu [mm] | 544 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 45,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Connector P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U Y 284 730 |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Odpor [ohm] | 1200 Ohm |
| Tvar | kulatý |
| Délka kabelu [mm] | 474 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 45,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | Connector AT |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1998 |
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1UX228000 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1UX288001 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| počet převodů | 4 rychlostní |
| Délka [mm] | 337 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | AHF |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | AHF |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Odpor [ohm] | 840 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1200 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost