FIAT DUCATO valník/podvozek (250_) 150 Multijet 3,0 D - přerušovač od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, valník/podvozek
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2014 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 38 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Pracovní teplota od [°C] | -40 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 125 °C |
Dostupnost