MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CDI (204.201) - přerušovač od 8/2010 do 8/2014, 2143 ccm, 100 kW, 136 hp, OM 651.913, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 24407 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24407 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24407 |
|---|---|
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24407 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.913 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 33550497 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.913 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 1150 Ohm |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost