PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 110 - přerušovač od 6/1998 do 8/2001, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), limuzína
| Výška [mm] | 23,3 mm |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 400 Ohm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Omezení výrobce | SIEMENS |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Omezení výrobce | SIEMENS |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10727 |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ snímače | induktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1999 |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost