Všechny vozy - přerušovač
| Hmotnost [kg] | 0,11709 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 520 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 860 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12312 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 1400 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 46 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13132 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06032 kg |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,06264 kg |
| Odpor [ohm] | 600 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 907 319 F |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12052 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 650 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 500 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 46 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 036 907 601 E |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02983 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12664 kg |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 550 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 957 147 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12628 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 030 907 601 E |
|---|---|
| Výška [mm] | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03183 kg |
| Odpor [ohm] | 1,75 Ohm |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | bílá |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 335 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ochranné hadice |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 660 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13032 kg |
| Odpor [ohm] | 540 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 957 147 G |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 045906433A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | šedá |
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 23,9 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 20,2 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 900 Ohm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
Dostupnost