TOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R) - Palivová nádrž/ Příslušenství od 11/2002 do 9/2005, 1299 ccm, 62 kW, 84 hp, 2NZ-FE, velkoprostorová limuzína
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 45 l |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 45 l |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| obsah nádrže [litr] | 45 l |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Provedení pro zemi | Japonsko |
| Není určeno pro terénní provedení | Japonsko |
| Země původu výrobce vozidla | Japonsko |
| není pro zemi výrobce vozidel | Japonsko |
| vyrobeno v | Japonsko |
| není vyrobeno v | Japonsko |
| vyvinuto v | Japonsko |
| jakost zkontrolována v | Japonsko |
| Země výroby motoru | Japonsko |
Dostupnost
| Typ paliva | Benzín |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost