SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI - Palivová nádrž/ Příslušenství od 10/2004 do 5/2009, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, BLR, BLY, BVY, BVZ, velkoprostorová limuzína
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| pro OE číslo | 1450 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 108 mm |
| párová čísla výrobku | 71022 |
| párová čísla výrobku | 72007 |
| párová čísla výrobku | 72008 |
| párová čísla výrobku | 72008A2 |
| párová čísla výrobku | 72008AS |
| párová čísla výrobku | 72009 |
| párová čísla výrobku | 72009A2 |
| párová čísla výrobku | 72009AS |
| párová čísla výrobku | 72010 |
| párová čísla výrobku | 72013 |
| párová čísla výrobku | 72014 |
| párová čísla výrobku | 72016 |
| párová čísla výrobku | 72036 |
| párová čísla výrobku | 72041 |
| párová čísla výrobku | 72041A2 |
| párová čísla výrobku | 72041AS |
| párová čísla výrobku | 72122 |
| párová čísla výrobku | 72122AS |
| párová čísla výrobku | 72147 |
| párová čísla výrobku | 72147A2 |
| párová čísla výrobku | 72147AS |
| párová čísla výrobku | 72151 |
| párová čísla výrobku | 72155 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 72650 |
| párová čísla výrobku | 72650A2 |
| párová čísla výrobku | 72793 |
| párová čísla výrobku | 72793A2 |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,912 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| párová čísla výrobku | 72650 |
| párová čísla výrobku | 72650A2 |
| párová čísla výrobku | 72793 |
| párová čísla výrobku | 72793A2 |
Dostupnost
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přívodového vedení |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez řízení |
Dostupnost
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přívodového vedení |
Dostupnost