BMW 5 Touring (E61) 520 d - Palivová nádrž/ Příslušenství od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 11 7 482 902 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
| Způsob montáže | bajonet |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2007 |
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost