ROVER 400 II (XW) 418 TD - Palivová nádrž/ Příslušenství od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím ventilem |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 44 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
| Způsob montáže | bajonet |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost