FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Palivová nádrž/ Příslušenství od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,157 kg |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,157 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76,5 mm |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
Dostupnost