VW POLO Variant (6V5) 1.4 - Palivová nádrž/ Příslušenství od 5/1997 do 9/2001, 1390 ccm, 44 kW, 60 hp, AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez klíče |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13770 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | se dvěma klíči |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| uzamykatelný | uzamykatelný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | se dvěma klíči |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| uzamykatelný | uzamykatelný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1597 kg |
|---|---|
| Zamykací zařízení | bez automatického centrálního zamykání |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 2891022040 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9688 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-W-516000 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost