AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Ventil od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | zpětný ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | zpětný ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost