CITROËN XM (Y3) 2.0 - Ventil od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 0280142317 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Odvzdušňovací ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost