HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi - Palivový filtr / plast od 6/2015 do 5/2023, 1591 ccm, 130 kW, 177 hp, G4FJ, SUV
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2020 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Lebensbauteil |
| Lebensbauteil | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 0 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Délka [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
|---|---|
| typ filtru | Lebensbauteil |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost