ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3) - Palivový filtr / plast od 9/1992 do 9/1998, 1995 ccm, 106 kW, 144 hp, AR 64103, limuzína
| Výška [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
Dostupnost
| Kód motoru | AR 01713 |
|---|---|
| Výška [mm] | 164 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 158 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Průměr 4 [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 129 |
|---|---|
| Výška [mm] | 138 mm |
| Vnější závit [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 129 |
|---|---|
| Výška [mm] | 140 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 8 mm |
| Vnější závit [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 138 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 136 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| specifikace | Benzineinspritzung |
Dostupnost
| Výška [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 83 mm |
| Rozměr závitu - vstup | M 14 X 1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M 12 X 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
|---|---|
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Kód motoru | AR64103 |
|---|---|
| Průměr v mm | 80 mm |
| Výška [mm] | 163,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Výška 1 [mm] | 89 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 129 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 X 1,5 |
| Průměr 1 [mm] | 74 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M 12 X 1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 138 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 58 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 157 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 82 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0 201 511 A |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 129 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 74 mm |
| Rozměr závitu - vstup | M14x1.5 |
| Rozměr závitu - výstup | M12x1.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6U0201511D |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Výška [mm] | 140 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7606404 |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60810503 |
|---|---|
| Průměr v mm | 80 mm |
| Výška [mm] | 127 mm |
| Velikost závitu | M 12 X 1,50 |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost