VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI - Palivový filtr / plast od 9/2000 do 5/2005, 1896 ccm, 74 kW, 101 hp, ATD, AXR, BEW, kombi
| Výška [mm] | 198 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16337 |
|---|---|
| Výška [mm] | 194 mm |
| Velikost závitu | M10X1,5 |
| Průměr 3 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 8 mm |
| Vnější závit [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 89 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 177 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 8,1 mm |
| Odtok [mm] | 8,1 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16337 |
|---|---|
| Výška [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,407 kg |
| Výška 1 [mm] | 177 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 116,1 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15473 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 127 247 A |
| Hmotnost [kg] | 0,0357 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46473803 |
|---|---|
| Výška [mm] | 195 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0J1201511A |
|---|---|
| Výška [mm] | 171 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0201051 |
|---|---|
| Výška [mm] | 152 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 198 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 89 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 200 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Výška 1 [mm] | 151 mm |
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Výška 1 [mm] | 151 mm |
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Průměr v mm | 81 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 174 mm |
| Výška 1 [mm] | 110 mm |
| Průměr 1 [mm] | 75 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ventily |
Dostupnost
| Výška [mm] | 195 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost