TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Palivový filtr / plast od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Výška [mm] | 58 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 7 mm |
| Odtok [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 57,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 7 mm |
| Odtok [mm] | 7 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 58 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 7 mm |
| Odtok [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 58 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 7 |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 7 mm |
| Odtok [mm] | 7 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 58 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 7 mm |
| Odtok [mm] | 7 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost