LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4 - Palivový filtr / plast od 5/2005 do 8/2012, 4197 ccm, 291 kW, 396 hp, 428PS(AJV8), uzavřený terénní vůz
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN/OUT: 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,3 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 0 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN/OUT: 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,3 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN/OUT: 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,3 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
|---|---|
| typ filtru | Lebensbauteil |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN/OUT: 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,3 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | IN/OUT: 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,3 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost