MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W) - Palivový filtr / plast od 4/2004 do 10/2006, 1997 ccm, 148 kW, 201 hp, 4G63-T (DOHC 16V), SUV
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 0 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 132 mm |
|---|---|
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 138 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 97 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 101 mm |
| Vnější průměr [mm] | 131 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 14,5 mm |
| Odtok [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Spojovací technika | Ein 8mm / M12x1,25 |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
|---|---|
| typ filtru | Lebensbauteil |
Dostupnost
| Výška [mm] | 98 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 14,5 mm |
| Odtok [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost