TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) - Palivový filtr / plast od 2/2006 do 6/2013, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, 1AZ-FE, SUV
| pro OE číslo | 23300-21030 |
|---|---|
| Délka [mm] | 83 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 83 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23300-21030 |
|---|---|
| Délka [mm] | 83 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 88 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 425 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| Výška [mm] | 106 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 108 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 108 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 106 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|
Dostupnost
| Výška [mm] | 106 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 137 mm |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 15,5 mm |
Dostupnost
| Typ paliva | Benzín |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Průměr v mm | 71 mm |
| Výška [mm] | 86 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost