FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) - Palivový filtr / plast od 4/2002 do 6/2010, 1910 ccm, 88 kW, 120 hp, 186 A9.000, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 02/2005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1541184E60000 |
| Průměr v mm | 67 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 101 mm |
| Výška [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 97 mm |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1125 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | papír |
| Materiál | Rouno |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
Dostupnost