CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Palivový filtr / plast od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 168 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 131 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55,5 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Číslo produkce | 1723010 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 133 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 133 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost