CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD - Palivový filtr / plast od 8/2005 do 12/2008, 2499 ccm, 88 kW, 120 hp, EDK, velkoprostorová limuzína
| Výška [mm] | 162 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu - vstup | M12x1.5-6H |
| Rozměr závitu - výstup | M16x1.5-6H |
| Vnější průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2008 |
|---|---|
| Výška [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 94 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Výška [mm] | 157 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 63 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 95 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 75 mm |
| Materiál | Plast |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Výška [mm] | 162 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 88 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
| Rozměr závitu 1 | M 16 X 1,5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 94,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 75,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 76 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 155 mm |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 94,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 75,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 151,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 16X1,5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Výška [mm] | 157 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Výška [mm] | 157 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21953 |
|---|---|
| Výška [mm] | 155 mm |
| Velikost závitu | M 16x1,5 |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 16x1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Výška [mm] | 162 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 88 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
| Rozměr závitu 1 | M 16 X 1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 171 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 16 X 1,5 |
| Průměr 1 [mm] | 85 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Rozměr závitu 1 | M 12 X 1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 158,0 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 16 x 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 88,0 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60816460 |
|---|---|
| Výška [mm] | 152 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62,5 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost