JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 Tdi 4x4 - Palivový filtr / plast od 10/1996 do 9/2001, 2498 ccm, 85 kW, 116 hp, ENC, uzavřený terénní vůz
| Průměr v mm | 93,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 107 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Rozměr závitu - výstup | 1" X 14 UNS-2B |
Dostupnost
| Průměr v mm | 93,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 104,4 mm |
| Velikost závitu | 1"-14 UNS-2B |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 80,4 mm |
| Průměr 2 [mm] | 88,0 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 14 Nm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 103 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS-2B |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 107 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 80 mm |
| Průměr 4 [mm] | 90 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | 1"-14 |
| Rozměr závitu 2 | M80x2 6H |
Dostupnost
| Průměr v mm | 85 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 154 mm |
| Materiál | Plast |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 103 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | 1-1/4 UNS |
| Rozměr závitu 2 | M 80 X 2,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 104 mm |
|---|---|
| Závit spojky | 1x14(IN)=25 mm |
| Závit spojky | 3"5/32 (OUT)=80,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,2 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 32 2 245 006 |
|---|---|
| Výška [mm] | 185 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 137 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 116 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 139 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 94 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 105 mm |
|---|---|
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnější průměr 1 [mm] | 79 mm |
| Rozměr závitu 1 | 1"-14 UNF |
Dostupnost
| Výška [mm] | 107 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNF |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 97 mm |
| Rozměr závitu 1 | S 80 x 2.5 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 104 mm |
|---|---|
| Závit spojky | 1x14(IN)=25 mm |
| Závit spojky | 3"5/32 (OUT)=80,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 96,2 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 102 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,512 kg |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 78,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 114 mm |
| Výška [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 136,0 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Výška [mm] | 139 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,229 kg |
| Průměr 1 [mm] | 83 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18,5 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Číslo technické informace | MANN+HUMMEL system |
| Vnější průměr 1 [mm] | 77 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 3C0127434 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 78 mm |
| Průměr v mm | 78,5 mm |
| Průměr v mm | 79,5 mm |
| Délka [mm] | 137 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Výška [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 136,0 mm |
| Výška [mm] | 136,1 mm |
| Výška [mm] | 136,5 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Výška [mm] | 138,5 mm |
| Výška [mm] | 139 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,229 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 12,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Číslo technické informace | UFI system |
| Vnější průměr 1 [mm] | 77 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12,0 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Číslo produkce | K1726550 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | F026402008 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | genuine |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 83,0 mm |
| Průměr v mm | 84 mm |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Výška [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 115,6 mm |
| Výška [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 118 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Průměr 1 [mm] | 83 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 83 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 83 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Číslo technické informace | MANN+HUMMEL system |
| Vnější průměr 1 [mm] | 83 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 84 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18,6 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Číslo produkce | K1720091 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75,5 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 76 mm |
| Průměr v mm | 76,0 mm |
| Průměr v mm | 78 mm |
| Výška [mm] | 117 mm |
| Výška [mm] | 117,2 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Výška [mm] | 124 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 143 mm |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Výška [mm] | 146 mm |
| Výška [mm] | 147 mm |
| Výška [mm] | 148 mm |
| Výška [mm] | 149 mm |
| Výška [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 150,0 mm |
| Velikost závitu | M 16 X 1,5 |
| Velikost závitu | M 16 X 1.5 |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Velikost závitu | M16 X 1.5-6H INT |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60,5 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| Průměr 1 [mm] | 77 mm |
| Průměr 2 [mm] | 70,0 mm |
| Průměr 3 [mm] | 63 mm |
| Závit spojky | M 16 x 1,5 |
| Závit spojky | M16x1,5 |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | jemný filtr |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | s odlučovačem vody |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 77 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 76 mm |
| Rozměr závitu 1 | M 16 X 1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 72 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | OCS 1 |
| Rozměr závitu - výstup | M 16 x 1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M 16 X 1.5 |
| Rozměr závitu - výstup | M16x1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M16x1.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Průměr v mm | 78,5 mm |
| Výška [mm] | 118 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Výška [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 136,0 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Výška [mm] | 139 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,229 kg |
| Výška 2 [mm] | 142 mm |
| Průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 77 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost