SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD (BR9) - Palivový filtr / plast od 9/2009, 2457 ccm, 123 kW, 167 hp, EJ253, kombi
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 42072PA010 |
|---|---|
| Průměr v mm | 85 mm |
| Výška [mm] | 121 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 137 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 137 mm |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
| Vpusť [mm] | 15,5 mm |
| Odtok [mm] | 9,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Výška [mm] | 139 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 85 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 121 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
|---|---|
| typ filtru | Lebensbauteil |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Výška [mm] | 0 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Výška [mm] | 0 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Výška [mm] | 0 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Výška [mm] | 0 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1541184E60000 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 62,0 mm |
| Průměr v mm | 67 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 101 mm |
| Výška [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 224 mm |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 98,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1125 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | papír |
| Materiál | Rouno |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 10 mm |
| Odtok [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| sada úplná | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1541184E60000 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 62,0 mm |
| Průměr v mm | 67 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 101 mm |
| Výška [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 224 mm |
| Výška [mm] | 96,5 mm |
| Výška [mm] | 97 mm |
| Výška [mm] | 97,0 mm |
| Výška [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 98,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1125 kg |
| Výška 1 [mm] | 82,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | papír |
| Materiál | Rouno |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 10 mm |
| Odtok [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 68 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 11 mm |
| sada úplná | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost