SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 - Palivový filtr / plast od 10/2010 do 7/2015, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CFHC, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1K0127400K(M+H) |
|---|---|
| Výška [mm] | 116 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 135 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 11,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24326 |
|---|---|
| Typ vozidla | 1K0127400K(M&H) |
| Výška [mm] | 116 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24326 |
|---|---|
| Typ vozidla | 3C0127400K(UFI) |
| Výška [mm] | 136 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Omezení výrobce | UFI |
|---|---|
| Výška [mm] | 137 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANN+HUMMEL |
|---|---|
| Výška [mm] | 142 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 39 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANN+HUMMEL |
|---|---|
| Výška [mm] | 116 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 195 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,407 kg |
| Výška 1 [mm] | 177 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANN+HUMMEL |
|---|---|
| Výška [mm] | 116,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Omezení výrobce | UFI |
|---|---|
| Výška [mm] | 136 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,229 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46473803 |
|---|---|
| Výška [mm] | 195 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 137 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0127177 |
|---|---|
| Výška [mm] | 142 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 116 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0 127 434 |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 137 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 74 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Výška 1 [mm] | 151 mm |
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Výška 1 [mm] | 151 mm |
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost