VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI - Palivový filtr / plast od 9/1996 do 9/2001, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, AHU, ALE, ALH, limuzína
| Kód motoru | ALH |
|---|---|
| Průměr v mm | 80,0 mm |
| Výška [mm] | 167,0 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8,0 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | ALE |
|---|---|
| Průměr v mm | 80,0 mm |
| Výška [mm] | 169,0 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8,0 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Výška [mm] | 157 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 166 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Výška [mm] | 170 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Průměr 4 [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s externím palivovým filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s externím palivovým filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 134 mm |
| Průměr 1 [mm] | 83 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 166 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Výška [mm] | 176,5 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Výška [mm] | 186,5 mm |
| Velikost závitu | M 16 x 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Výška [mm] | 143 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Výška [mm] | 133 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9364 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Kód motoru | ALH |
|---|---|
| Výška [mm] | 186,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5455 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 70,5 mm |
| Rozměr závitu - výstup | M 16 X 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| pro OE číslo | 191 127 247 A |
| Hmotnost [kg] | 0,0327 kg |
| Materiál | Plast |
| typ filtru | s ohříváním filtru |
Dostupnost
| Kód motoru | AGR/ALH |
|---|---|
| Výška [mm] | 133 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 85 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M 8 X 1,25 |
Dostupnost