AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI - Palivový filtr / plast od 4/1997 do 10/2000, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AFN, AVG, limuzína
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B_1_000001 |
| Výška [mm] | 195 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4BY200000 |
| Průměr v mm | 80 mm |
| Výška [mm] | 184 mm |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 62 mm |
| Průměr 2 [mm] | 69 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | OCS 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Průměr v mm | 80,0 mm |
| Výška [mm] | 200,0 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8,0 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 80,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 199,0 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8,0 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Výška [mm] | 177 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 177 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Vpusť [mm] | 8 mm |
| Odtok [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 187 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Rozměr závitu - výstup | M 16 X 1.5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13774 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B..1..000 001 |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-200000 |
| Průměr v mm | 83 mm |
| Výška [mm] | 186,5 mm |
| Závit spojky | M16x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-200000 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Výška [mm] | 177 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Výška [mm] | 200 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Průměr 4 [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 185 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4BY200000 |
| Výška [mm] | 184,5 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B1000001 |
| Výška [mm] | 198 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-200 000 |
|---|---|
| Průměr v mm | 85 mm |
| Výška [mm] | 154 mm |
| Materiál | Plast |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-1-000 001 |
|---|---|
| Průměr v mm | 89 mm |
| Výška [mm] | 203 mm |
| Materiál | Plast |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4202 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******4B*Y*200000 |
| Výška [mm] | 169 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,538 kg |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13774 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0127401A |
| Výška [mm] | 177 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vpusť [mm] | 8,1 mm |
| Odtok [mm] | 8,1 mm |
Dostupnost