RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Palivový filtr / plast od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CAV/Delphi |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| Výška [mm] | 78 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| Průměr v mm | 70 mm |
| Výška [mm] | 51,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CAV/Delphi |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| Výška [mm] | 77 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CAV |
|---|---|
| Průměr v mm | 77,5 mm |
| Výška [mm] | 80,4 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 51 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,4 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.36 |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | F9Q.7.31,F9Q.7.36 |
|---|---|
| Výška [mm] | 77 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Purflux |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Lucas |
|---|---|
| Výška [mm] | 77 mm |
| Průměr 3 [mm] | 65 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch/Purflux |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CAV (Lucas) |
|---|---|
| Výška [mm] | 78 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | Kov |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 74 mm |
| Materiál | Kov |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Omezení výrobce | PURFLUX |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DELPHI |
|---|---|
| Výška [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost