Všechny vozy - Palivový filtr / plast
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 91,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 112 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 89 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| Spojovací technika | IN 8mm / OUT 8mm |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Spojovací technika | IN 8mm / OUT 8mm |
|---|---|
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Spojovací technika | IN 8mm / OUT 8mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 156 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Spojovací technika | IN 8mm / OUT 8mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 122 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 95,3 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 137,5 mm |
|---|---|
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 81 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 82,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Spojovací technika | M12x1,25 / M12x1,25 |
|---|---|
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Spojovací technika | M14x1,5 / M12x1,25 |
|---|---|
| Délka [mm] | 113,5 mm |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Průměr v mm | 14,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 126,5 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Délka [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4 - 16UNF |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 119,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 215 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 228 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 134,5 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
Dostupnost
| Výška [mm] | 181,4 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vpusť [mm] | 9 mm |
| Odtok [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 142 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20 x 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost