Všechny vozy - Palivový filtr / plast
| Výška [mm] | 304 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1 3/8-16 U |
| vnitřní průměr [mm] | 99 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1 1/8-16 U |
| vnitřní průměr [mm] | 90,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 152 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 102 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 143 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNF |
| vnitřní průměr [mm] | 76,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107,5 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 74 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 127,4 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 94,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107,4 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 157 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 157,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 |
| vnitřní průměr [mm] | 94,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 152,6 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 147,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 61,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 61,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 148,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 176 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 182 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-12 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 115,5 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 218,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M95x2.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 81,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 216,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 1-14 UNS |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107,4 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost